Home » Mundësi Francize
 
 
 
 

Ēdo biznes ka nevojė pėr shenja. Nuk ka mėnyrė mė tė mirė pėr tė hyrė nė biznesin e shenjave sesa me francizėn SIGN-A-RAMA.

Si francizė e SIGN-A-RAMA-s do tė jeni nė gjendje tė ofroni njė sėrė shėrbimesh shenjash pėr tė cilat ka nevojė biznesi, me njė markė qė respektohet dhe besohet. Duke qenė francizė e SIGN-A-RAMA-s keni pėrparėsinė e pėrdorimit tė koncepteve tė biznesit qė janė testuar mirė mė parė nga dyqanet e tjera tė SIGN-A-RAMA-s nė tė gjithė botėn.

Mbi tė gjitha do tė keni mbėshtetjen e stafit tė SIGN-A-RAMA-s, njė grup qė ėshtė i angazhuar t’ju ofrojė trajnim, kėshillim, pajisje dhe burime tė tjera pėr tė cilat keni nevojė, pėr ta bėrė dyqanin tuaj SIGN-A-RAMA shenjė tė njė biznesi tė suksesshėm.

Nëse jeni të interesuar të bëheni pjesë e rrjetit francising të dyqaneve SIGN-A-Rama në Shqipëri apo në Rajon ( Kosovë, Maqedoni ) dhe dëshironi tė mėsoni mė shumė mbi to mund tė klikoni nė njė nga ikonat nė tė majtė apo tė kėrkoni njė broshurė pėr francizat SIGN-A-RAMA.