Home » Mundësi Francize » Klientët Globalë
 
 
 
 

SIGN-A-RAMA ka njė program tė "Klientėve globalė", i cili ofron zgjidhje pėr klientėt qė kanė nevojė pėr programe tėrėsisht tė integruara menaxhimi pėr prodhimin e shenjave. Programi i jep mundėsi ēdo dyqani SIGN-A-RAMA t'u shėrbejė kompanive nė nivel lokal, rajonal dhe global. Programi i shenjave mund tė zbatohet nė ēdo vendndodhje qė tė kėrkohet me shpejtėsi, vazhdimėsi, me efektivitet kostoje dhe vetėm me njė pikė kontakti pėr klientėt.

Si anėtar i programit tė "Klientėve globalė" do t'ju jepet akses nė faqen pėrkatėse tė internetit, ku mund tė gjeni grafika qė mund t'i shkarkoni dhe tė vendosni standarde ēmimi pėr t'u ndjekur nga ēdo program shenjash. Stafi ynė merret me koordinimin e projekteve qė nga momenti i konceptimit e deri nė pėrfundimin e tyre dhe ėshtė gjithnjė i disponueshėm pėr anėtarėt, duke u ofruar atyre mbėshtetje me qėllim sigurimin e njė niveli maksimal shėrbimi dhe produkte tė ndryshme specifike pėr nevojat e ēdo klienti apo projekti.