Home » Mundësi Francize » Pajisjet/Financimi
 
 
 
 

Kur SIGN-A-RAMA hapi dyqanin e parė nė vitin 1996, prezantuam konceptin e dizenjos grafike tė automatizuar. Sot automatizimi ėshtė baza e ēdo dyqani SIGN-A-RAMA dhe arsyeja qė kemi mundėsinė tė ofrojmė tėrė gamėn e shėrbimit tė shenjave pėr kaq shumė biznese.

Tė gjitha francizat tona janė tė kompletuara me njė paketė tė tėrė softesh dhe pajisjesh qė ju asiston nė gjithēka qė nga vendosja e ēmimit deri te prodhimi i shenjave. Si rezultat do tė keni gjithēka qė ju duhet pėr tė operuar nė njė biznes efikas shenjash.

Ajo ēka ėshtė interesante, nuk keni nevojė tė keni eksperiencė tė mėparshme apo trajnim tė posaēėm pėr t'i pėrdorur kėto pajisje. Ēdo pajisje apo soft yni ėshtė zgjedhur qė tė jetė lehtėsisht i pėrdorshėm, sepse ne e dimė sa e vėshtirė ėshtė tė keni njė sistem modern, por qė nuk dini ta pėrdorni. Sė bashku me paketėn ne ofrojmė dhe trajnime pėrkatėse pėr tė pėrdorur pajisjet dhe softet.