Home » Mundësi Francize » Përfitime të Tjera
 
 
 
 

Njė nga avantazhet e tė qenit francizė e SIGN-A-RAMA-s ėshtė se ju krijohet mundėsia tė merrni mė tė mirat e mundshme: kėnaqėsinė e zotėrimit tė biznesit tuaj lokal dhe pėrfitimet qė vijnė nga tė qenit pjesė e njė kompanie tė madhe globale.

Tė gjitha francizat e SIGN-A-RAMA-s gėzojnė pėrfitime tė mėdha biznesi si mė poshtė:

  • Fuqi blerėse globale. Si njė rrjet nė rritje prej mė shumė se 800 dyqanesh, ne kemi njė aftėsi superlative nė negocimin e ēmimeve mė tė mira me ofruesit e lėndės sė parė. Kėshtu qė nėpėrmjet nesh do tė keni shkurtime tė jashtėzakonshme tė kostove.
  • Raporte win-win me furnitorėt. SIGN-A-RAMA ka njė rrjet tė gjerė furnitorėsh tė cilėt kanė demonstruar aftėsinė pėr tė ofruar produktet e tyre me cilėsi dhe nė kohė. Ju mund tė merrni informacion tė plotė rreth kėtij rrjeti sapo tė bėheni francizė e SIGN-A-RAMA-s. Pėrveē kėsaj, do tė keni mundėsinė tė takoheni me kėta furnitorė nė takimet e shumta qė zhvillon SIGN-A-RAMA.
  • Akses nė rrjete ndėrkombėtare. Nėse keni njė klient qė ka nevojė pėr shenja, por qė nuk ndodhet nė zonėn tuaj gjeografike, mund tė jeni pėrsėri ofruesi i tij i shenjave, sepse rrjeti ynė dixhital ju ndihmon ta realizoni punėn pėrmes dyqaneve tė tjera SIGN-A-RAMA tė rrjetit pa i kėrkuar klientit tė paguajė ekstra pėr transportin, doganat, taksat etj.
  • Biznese tė reja globale. Bizneset kombėtare e ndėrkombėtare kanė gjithnjė nevojė pėr shenja pėr shumė tregje tė ndryshme.
  • Asistencė e vazhdueshme pėr biznesin. SIGN-A-RAMA u siguron francizave mbėshtetje teknike dhe marketing. Ne ofrojmė gjithashtu kėshillim online dhe nėpėrmjet telefonit nė ēdo kohė dhe pėr ēėshtje tė ndryshme, nga ato marketing tek ato tėrėsisht teknike.
  • Publicitet falas. Korporata SIGN-A-RAMA investon nė nivel global pėr brandin dhe produktet e saj. Kėshtu pėr shembull shumė materiale tė marketingut u ofrohen direkt dhe falas francizave tona.
  • Dizenjim profesional i dyqaneve. Ēdo dizenjim i dyqaneve SIGN-A-RAMA bėhet nga profesionistė tė cilėt e dinė mirė si tė optimizojnė procesin e prodhimit nė hapėsira tė madhėsive tė ndryshme. Nėse keni nevojė ta ngrini dyqanin tuaj nė standardet e SIGN-A-RAMA-s, ne ju sigurojmė ēdo shėrbim qė nuk jua ofron dot qiradhėnėsi i dyqanit tuaj.