Home » Mundësi Francize » Trajnimi dhe Mbështetja
 
 
 
 

Njė nga gjėrat qė do tė vini re te francizat SIGN-A-RAMA ėshtė se ato kanė njė nivel shumė tė lartė ekspertize mbi realizimin e shenjave dhe administrimin e njė biznesi, ekspertizė qė fitohet nėpėrmjet programit prej katėr fazash tė trajnimit si francezė, pėr tė cilin thuhet se ėshtė mė i ploti nė industrinė e shenjave. Kėto faza janė si mė poshtė:

  • Njė program dyjavor prezantues trajnimi nė zyrat e SIGN-A-RAMA-s nė Tiranė, ku do tė mėsoni ēdo gjė qė ju nevojitet mbi pėrpunimin grafik, stampimin, prodhimin e shenjave e deri te mbajtja e kontabilitetit, administrimi i qendrės etj.
  • Njė javė me njė pėrfaqėsues nga stafi i SIGN-A-RAMA-s, qė ėshtė caktuar t'ju asistojė. Kjo realizohet nė qytetin e francizės pėrkatėse, ku personi/at qė trajnohen kanė mundėsi tė vėnė nė jetė njohuritė e tyre nė njė vendndodhje konkrete tė prodhimit tė shenjave.
  • Njė vizitė e gjatė nė dyqanin tuaj nga njė prej profesionistėve tanė mė tė mirė, i cili do t'ju ndihmojė tė instaloni pajisjet dhe do tė vazhdojė trajnimin tuaj nė dyqan.
  • Njė vizitė nga njė pėrfaqėsues i marketingut i SIGN-A-RAMA-as nė Tiranė, i cili do t'ju tregojė si tė promovoni biznesin tuaj dhe do t'ju ofrojė tė gjitha materialet promocionale tė printuara dhe nė formė elektronike.

Pėrveē kėsaj, zyrat tona janė tė gatshme pėr tė ofruar trajnim shtesė pėr ju apo punonjėsit tuaj pa pagesė dhe t'ju drejtojnė pėr gjithēka qė ka lidhje me biznesin tuaj nė rritje.