Home » Mundësi Francize » Zgjedhja e Vendit
 
 
 
 

Zgjedhja e vendit tė duhur pėr realizimin e njė aktiviteti biznesi mund tė kontribuojė fuqimisht nė suksesin e tij. Kjo ėshtė arsyeja pse i kushtohet mjaft rėndėsi pėrzgjedhjes sė vendndodhjes sė njė qendre SIGN-A-RAMA dhe merren parasysh faktorė tė tillė si lėvizjet e klientelės sė mundshme nė zonėn e planifikuar, natyra komerciale e zonės etj.

Pėr kėto arsye ju asistojmė vazhdimisht nė zgjedhjen e vendndodhjes dhe nėse ėshtė e nevojshme, edhe nė realizimin e negociatave pėr marrjen me qira apo ristrukturimin e ambienteve tė dyqanit. Ne ju ofrojmė ndihmėn tonė edhe para se tė bėheni zyrtarisht njė francizė e SIGN-A-RAMA-s, sepse e dimė qė fillimi i njė sipėrmarrjeje biznesi ėshtė njė vendim i rėndėsishėm dhe dėshirojmė t’ju ofrojmė gjithė bashkėpunimin e mundshėm edhe nė aktivitetet parapėrgatitore.

Kur tė jeni tė bindur pėr zgjedhjen e vendndodhjes, pėr kushtet e qiramarrjes etj., atėherė procedojmė me fazėn e mėtejshme tė francizės.

Ēdo dyqan SIGN-A-RAMA projektohet nga profesionistė qė njohin si tė maksimizojnė fluksin e prodhimit nė ambiente tė ndryshme.