Home » Produktet & Shërbimet » Klientë Globalë
 
 
 
 

SIGN-A-RAMA ndodhet nė mbi 800 vende nė tė gjithė botėn dhe ka njė program tė quajtur "Klientėt globalė", i cili ofron zgjidhje pėr klientėt qė kanė nevojė pėr programe tė plota e tė integruara menaxhimi tė shenjave. Me njė rrjet tė tillė dyqanesh, programi ynė i jep mundėsi SIGN-A-RAMA-s t'u shėrbejė bizneseve nė nivel lokal, rajonal apo global. Programi juaj i shenjave mund tė zbatohet nė ēdo vend, me shpejtėsi dhe efektivitet nga pikėpamja e kostove. Ky program i SIGN-A-RAMA-s ofron:

Komoditet
Ne ofrojmė shėrbime nė ēdo treg dhe jo vetėm nėpėrmjet njė pike. Skuadra jonė e programit "Klientėt globalė" ju ofron konsulencė mbi arritjen e objektivave marketing dhe nė varėsi tė nevojave tuaja mund tė marrė pėrsipėr tė gjithė procesin e planifikimit, dizajnimit, prodhimit dhe instalimit tė sistemit tė shenjave apo tė ofrojė mundėsinė e kėrkesės sė porosisė nga klientėt nėpėrmjet internetit. Si pjesė e programit "Klientėt globalė" do t'ju jepet akses nė sistemin tonė tė intranetit pėr tė parė statusin e projektit nė ēdo kohė, kudo, 24 orė nė ditė, shtatė ditė nė javė. Sė bashku ne do tė strukturojmė njė program qė do t'u pėrshtatet sa mė mirė nevojave tuaja.

Eksperienca
SIGN-A-RAMA ėshtė franciza mė e madhe me shėrbim tė plotė shenjash nė botė me mbi 50 vjet sukses si drejtuese nė industrinė e shenjave. Nė janar 2005, "Entrepreneur Magazine" e shpalli SIGN-A-RAMA-n si nr. 1 tė kompanive francizing tė shenjave pėr tė gjashtin vit radhazi!
Eksperienca mbi 28-vjeēare nė francizing dhe mbi 15-vjeēare si udhėheqėse nė industrinė e shenjave, na krijon mundėsinė e ofrimit tė njė programi me njė nivel tė lartė cilėsie. Skuadra jonė ėshtė e specializuar pėr t'ju ofruar zgjidhje pėr ēdo lloj projekti tė ēdo madhėsie e pėr t'iu pėrshtatur njė tregu qė ėshtė nė zhvillim tė vazhdueshėm.

Shėrbim i plotė
Me vendndodhje nė mbi 800 vende nė tė gjithė botėn, SIGN-A-RAMA ėshtė kompania mė e madhe francizing me shėrbim tė plotė shenjash, e aftė pėr tė ofruar shėrbime nė plotėsim tė nevojave tė klientėve nė nivel lokal, rajonal, kombėtar dhe global. Departamenti ynė i "Klientėve globalė" ėshtė gjithnjė i disponueshėm pėr ju. Jo vetėm qė do tė pėrfitoni nga njohuritė dhe mbėshtetja qė ju jep stafi i kėtij departamenti nga zyrat qendrore, por do tė gjeni mbėshtetje edhe nga qendrat lokale tė SIGN-A-RAMA-s dhe stafi pėrkatės. Duke e kuptuar nevojėn pėr mbėshtetje lokale, ne kemi krijuar zyra rajonale tė vendosura nė pika strategjike nė tė gjithė botėn.

Cilėsia
Ēdonjėra prej vendndodhjeve tona pėrdor pajisjet mė tė fundit kompjuterike dhe softet pėrkatėse pėr krijimin e shenjave. Stafi ynė i talentuar punon me produkte tė cilėsisė sė lartė tė ofruar nga prodhuesit mė tė mirė tė tyre nė treg. SIGN-A-RAMA pėrdor vetėm materialet e cilėsisė mė tė lartė tė mundshme nė industri dhe dyqanit tuaj i ofrohet njė udhėzues pėr krijimin e shenjave, i cili bėn tė mundur ruajtjen e tė njėjtave standarde nė prodhimin e shenjave, pavarėsisht nga vendndodhja e dyqanit.

Burimet globale
Duke pėrdorur rrjetin tonė tė prodhuesve/shpėrndarėsve tė preferuar tė lėndės sė parė, ne mund t'i sigurojmė kompanisė suaj njė gamė tė gjerė produktesh tė rafinuara me ēmime konkurruese pėr ēdo lloj shenje qė ju nevojitet. Si pasojė e shtrirjes globale, stafi ynė vlerėson vazhdimisht produktet e reja nė tė gjithė botėn, duke e mbajtur kompaninė nė nivelet e pararojės nė fushė.

Menaxhimi i projektit
Si klient i programit "Klientėt globalė", do t'ju jepet njė llogari personale e dedikuar pėr ju dhe projektin tuaj. Stafi i programit do tė konsultohet me ju nė lidhje me kėrkesat e veēanta, ndėrkohė qė merret edhe me koordinimin e projektit tuaj qė nga momenti i konceptimit deri nė pėrfundim.

Kėnaqėsi e garantuar
Specialistėt tanė tė dizajnit grafik do tė punojnė me ju direkt nga zyrat qendrore duke pėrdorur teknologjinė mė tė fundit tė softeve dhe duke siguruar qė tė gjitha kėrkesat tuaja tė realizohen ekzaktėsisht. Ēdo klienti mund t'i jepet paraprakisht layout me ngjyra tė plota i shenjave, nė mėnyrė qė ai t'i aprovojnė ato para se tė prodhohen. Pas aprovimit, detyra e prodhimit i caktohet njėrės prej hallkave tė rrjetit pėr t'u realizuar. Kėto hallka janė vazhdimisht tė mbikėqyrura nga qendra pėr tė siguruar ecurinė me cilėsi tė prodhimit. Logot, grafikat apo mesazhet e kompanisė suaj do tė paraqiten nė mėnyrė profesionale, sepse ne pėrdorim materialet e cilėsisė mė tė lartė tė disponueshme nė industri. Kėnaqėsia juaj ėshtė shqetėsimi ynė primar, kėshtu qė jemi tė pėrgatitur tė bėjmė gjithēka qė nevojitet pėr tė garantuar qė ēdo hap qė nga dizenjimi e deri te krijimi i shenjave tė realizohet duke ju kėnaqur.
Pėr mė shumė informacion mbi programin tonė "Klientėt globalė", ju lutemi, ndaloni njė ēast pėr tė plotėsuar formėn bashkangjitur: Information Request Form