Home » Produktet & Shërbimet » Shenja për Ambiente të Brendshme » Sisteme Shenjash
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kėto shenja shpesh pėrdoren pėr identifikimin e dhomave, menyve, shenjave tė drejtimit dhe direktorive qė vendosen nė hyrjen e njė zyrė apo dhome. Ne i ofrojmė kėto shenja me dizenjo, ngjyra e materiale sipas zgjedhjes suaj.