Home » Produktet & Shërbimet » Shenja për Ambiente të Jashtme
 
 
 
 

Shenja pėr ambiente tė jashtme (billboard-e, banera, shenja nė xham, shenja me ndriēim elektrik ose neon, shenja me germa me reliev, shenja nė formė monumenti, shenja nė dru, shenja trafiku etj.)

Ku do tė ishin bizneset pa shenjat qė lajmėrojnė prezencėn tuaj nė rrugė, fasada ose dritare? Profesionistėt e SIGN-A-RAMA-s janė praktikuar tė bėjnė gjithēka qė nga shenjat monumentale deri te shenjat shumėdimensionale, pa pėrmendur banerat, kornizat nė formė A-je dhe grafikat e dritareve. Nėse keni nevojė pėr shenja qė punojnė si ditėn, ashtu dhe natėn, atėherė na telefononi qė tė krijojmė pėr ju shenja elektrike, shenja me neon apo germa tredimensionale.

Zgjidhni mes njė numri materialesh me shikueshmėri tė lartė dhe merrni kėshillim tė vlefshėm dhe falas mbi ngjyrat, madhėsitė dhe format qė funksionojnė mė mirė pėr ju.