Home » Produktet & Shërbimet » Shenja Ekspozimi
 
 
 
 

Shenja, stenda, tabela, etj., pėr ekspozita, panaire, konferenca.

Sa herė qė merrni pjesė apo organizoni panaire, konferenca dhe keni nevojė pėr stenda, banera etj., ejani te SIGN-A-RAMA pėr ekspertizėn dhe shenjat mė tė fundit nė realizimin e kėtyre evenimenteve. Ne kemi shenjat, dizenjot dhe aftėsitė grafike qė ju bėjnė tė dukeni mė mirė me ēmime tė arsyeshme!