Home » Rreth Nesh » Karriera
 
 
 
 

SIGN-A-RAMA ėshtė kompania mė e madhe francizing e shenjave me dyqane qė ofrojnė shėrbime tė plota shenjash nė mbi 50 vende tė botės. Ne krenohemi sepse jemi njė kompani globale e dedikuar ndaj shėrbimeve tė shkėlqyera, gjė qė ėshtė forca shtytėse qė qėndron pas fenomenit tė rritjes dhe njohjes nga “Entrepreneur Magazine” si kompania numėr njė francizing e shenjave nė botė nė 7 vitet e fundit.

Karriera me korporatėn
Kultura e SIGN-A-RAMA-s stimulon njė ambient pune miqėsor, tė qetė, por edhe mjaft profesional e tė orientuar drejt rezultateve, qė ėshtė i angazhuar nė ofrimin e shėrbimeve superiore dhe realizimin e ndryshimeve. Stafi ynė nė zyrat qendrore tė korporatės nė West Palm Beach, Florida, ofron mbėshtetje pėr tė gjithė stafin e rrjetin e dyqaneve SIGN-A-RAMA nė tė gjithė botėn.

Pse SIGN-A-RAMA?

  • SIGN-A-RAMA ėshtė sistemi mė i madh francizing i shenjave nė botė.
  • SIGN-A-RAMA krenohet me shėrbimet e shkėlqyera dhe tė plota tė ofruara nė dyqanet tona.
  • SIGN-A-RAMA beson qė vlera e saj mė e qenėsishme janė partnerėt tanė-njerėzit qė pėrfaqėsojnė kompaninė tonė nė tė gjithė botėn.
  • SIGN-A-RAMA u ofron partnerėve dhe punonjėsve mundėsi tė mėdha pėr tė pėrparuar profesionalisht.
  • SIGN-A-RAMA u kushton mjaft rėndėsi programit tė vlerėsimit dhe shpėrblimit tė njerėzve dhe ofron njė paketė atraktive shpėrblimesh pėr punonjėsit me kohė tė plotė tė korporatės.

Karriera nė qendrat lokale SIGN-A-RAMA tė shenjave
Kultura e ambientit tė punės ėshtė e njėjtė nė tė gjitha qendrat e SIGN-A-RAMA-s nė botė. Synimi pėr t’i realizuar nė nivelin mė tė lartė shėrbimet e kompanisė dhe pėrdorimi nė qendra i teknologjisė mė tė fundit bėjnė qė tė gjitha qendrat tė synojnė pėrzgjedhjen e njė stafi cilėsor si dhe ofrimin pėr ta tė mundėsive pėr tė ecur pėrpara nga pikėpamja profesionale, si dhe pėr t’u vlerėsuar e shpėrblyer nė pėrputhje me performancėn.