Prezantim i SIGNARAMA-s
Duke u udhėhequr nga teoritė moderne tė marketingut tė Kotler, SIGNARAMA synon tė pėrshtasė produktet e saj sipas kėrkesave tė cdo tregu vendas, ti pėrmirėsojė vazhdimisht produktet e shėrbimet, tė udhėhiqet nga idetė inovatore, tė hyjė nė tregje tė reja qė tregojnė rritje te vazhdueshme dhe tė tejkalojė vazhdimisht cdo pritshmėri tė klientėve pėr produktet dhe shėrbimet e saj.
Bedri Buzi, Manaxher i pėrgjithshėm/Partner
Ray Titus mori medaljen shoqeruese nga Palm Beach Atlantic University

E enjte, Nëntor 20, 2008
Drejtori Ekzekutiv i United Franchise Group Ray Titus mori çmimin nga Palm Beach Atlantic University në Ditën e Sipërmarrjes së Lirë Amerikane. West Palm Beach. Fla – Nëntor. 13.2008 – Ray Titus ...
Lexo më shumë»
Së fundi SIGNARAMA Shqipëri sapo ka përfunduar së realizuari shërbimin e plotë të sinjalistikës së brendëshme dhe të jashtme të rrjetit bankar INTESASANPAOLO në nivel kombëtar në vendin tonë. Por partneriteti midis kompanive projektohet të vazhdojë në kuadër të një bashkëpunimi afatgjatë duke adaptuar arritjet inovative të SIGN A RAMA në të gjitha ambjentet e rrjetit INTESASANPAOLO.
Pavarėsisht nga pėrmasat, SIGNARAMA ka cdo shenjė qė i pėrshtatet nevojave tuaja!
Grafika & Veshje Makinash
Veshjet e makinave janë shenjat që i sigurojnë vizibilitet të madh kompanisë suaj. Lexo më shumë»
Shenja të Ndriçuara
Dëshironi që biznesi juaj të jetë të jetë i dukshëm 24 orë në ditë? Porosisni në dyqanin tonë ... Lexo më shumë»
Banera
Nëse doni të tërhiqni vëmendje ne kalimtarëve mbi dyqanet apo zyrat tuaja ... Lexo më shumë»